EVDEN EVE NAKLİYE

Evden eve nakliye

Evden eve nakliyat firması arıyorsanız, Bilgi almak için en iyi yer olan şirketimizin web sitesine hoşgeldiniz.
Sizlere evden eve nakliyat nasıl olmalı, ne kadar olmalı, kaç eleman ile ve hangi boy ve şekildeki kamyon ile olması gerektiğini resimlerle ve çeşitli makaleler ile anlatmaya çalışacağız.

MİSYONUMUZ

Evdeneve nakliyat için uygun fiyatlı çözümler, İstanbul evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık işleri, İDDİALIYIZ evden eve nakliyat da enuygunfiyata en iyi nakliyat hizmetleri çevreye ve diğer komşularınızı rahatsız etmeden itinalı ve dizaynlı bir şekilde yapmak ana misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Çalışanlarımızla birlikte sizin gönlünüzden en iyi notu almak bizim temel vizyonumuzdur.

Farklı hiçbir iş sahalarında, hiç bir işle meşgul değiliz.
Evden eve nakliye ana işimizdir.

0532 0661854

Evden Eve Nakliyat Kamyonları

Ortalama 3 değşik boylarda evden eve nakliye kamyonu vardır.

EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILIR?

Evden eve nakliyat en az 4 kişi ile yapılabilmektedir. İstanbulda evden eve nakliyat demek eşyanın paketlenerek taşınmasına denmektedir.

About Us
  • Evden eve nakliye nedir?
  • Evdene eve nakliye nasıl yapılır.
  • Evden eve nakliye kaç kişi ile yapılır?
  • Evden eve nakliye kamyonları kaç çeşittir?
  • Evden eve nakliye için gelindiğinde vazgeçilirse ne olur?
  • Evden eve nakliye işine başlandı, mobilya şirketi gelmediğinden kurulum yapılmadı, nakliyatçı bu durumda ne yapar?
  • Evden eve nakliye için dış cephe asansörü kuruldu eşya pencerden sığmadı bu durumda nasıl bir yol izlenir ?
  • Evden eve nakliye şirketi sabah personeli ve kamyonu ile işe geldi ama eşya sahibi henhigir dneden işi iptal etmek stedi bu durumda ne olur ?
  • Evden eve nakliyat kamyonları kaç çeşittir?

EVDEN EVE NAKLİYAT DA 16 YILLIK DENEYİM

Evdenevenakliyat şirketi, çevreye dost kalarak, müşterilerimize hizmet etme taahhüdümüz ile tanınmaktadır. İstanbul'da profesyonel ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri sunan müşterilerimize mükemmellik ve özveri ile çalışmaktayız.

Şirketimiz, 2003 yılında Kars da, bölgedeki ilk evden eve nakliyat hizmetlerinden biri olarak kuruldu. 2010 yılında ltd.şti. olarak istanbul da ilk şubesini açtı. Evden eve nakliyedeki ihtiyaçlara binanen daha fazla müşteriye hizmet verebilmek için kapsamını genişletip 5 ilde 5 şubesiye Türkiye'nin dört yanına evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir..

DizaynNakliyat istanbul anadolu ve avrupa yakasında birer şubesi ile İstanbulun en büyük evden eve nakliye şirketleri arasında yer almaktadır..

Karışıklı güven ve doğruluk ile memnuniyet esasına göre evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz..
Yazılı ve sözleşmeli nakliyat yapmaktayız. Telefon da ön bilgi ile yaklaşık bir nakliye fiyatı belilenmektedir. Eşyayı gördükten sonra net fiyat çıkarılarak sözleşmemize yazıp bir nüshasını eşya sahibine verip işin kaporası da alarak anlaşmayı yaparız.
Evden eve nakliye şirketimizden memnuniyetiniz% 100 garantilidir. Edven eve nakliyat hizmetimizden herhangi bir nedenden memnun değilseniz, karşılıklı imzaladığımız sözleşmedeki maddelerimize uyarak zararınızı karşılamayı taahhüt ediyoruz.

NEDEN DİZAYN EVDEN EVE NAKLİYAT ?

Dizayn nakliyat olarak mükemmellik konusundaki itibarımız nedeniyle 16 yıldan fazla bir süredir, başarı ile sonuçlandırdığımız müşterilerimizin yorumlarına google'dan bakabilirsiniz.