Evden eve nakliyat

İstanbul ve Güzel Türkiye'mizin bütün doğu bölgelerinde şubeleri olan 1989 yılında kurulmuş; bölgenin en eski nakliyat firması olarak evden eve taşımacılık çalışmalarımıza, müşterilirimizin farklı istekleri doğrultusunda eşya taşımacılığı şehirlerarası nakliyat veya evden eve nin tüm ihtiyaçaları için temiz hizmetler veriyoruz.

dizayn evden eve nakliyat; nakliyeye dair her şey için yanınızdayız.

Farklı iş sahalarında hiç bir işle meşgul değiliz. Ana işimiz evden eve nakliyatdır. Dizayn evden eve nakliye şirketimiz eşyalarınız taşınma işlemi için önceden yadaa taşınma günü sabah erkenden nakliyecilik konusunda uzman ekipmanları ve profesyonellikle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir. Avrupa Standartlarında Evden Eve Nakliyat Hizmeti için sizde dizayn nakliyat aile şirketimize mutlaka danışınız.

İnsanların genel bilgisine göre evden eve nakliyat sektörü, çok zor bir hayli masraf isteyen bir iştir :

 • Para gerekli
  para zaten herşeyin başıdır :) önemli olan verdiğiniz paranın karşılığını alabilmektir. Dizayn nakliyat olarak evden eve müşterilimizden aldığımız paranın helal olabailmesi için elimizden geleninde hep daha FAZLASINI yapmaya çalışyoruz.
 • Kamyon gerekli
  Eşyanın boyutuna göre kanuni belgelere sahip evden eve nakliyat için dizayn edilmiş kmayonlar la bu nakliye işi yapılmaası gerekir. Yoksa bir kamyon tutup eşya taşıtmak EVDEN EVE NAKLİYAT kesinlikle değildir.
 • Taşıma personeli gerekli
  Eşya taşıma işi hiç de kolay değildir. Eşyanın nerden tutulacağını bilmek çok fazla önemlidir. Evden eve nakliyat denince ilk akla gelen taşıma sonra kamyonlara yükleme daha sonra nakliye ve varış da demontajdır. Dizayn evden eve nakiyat şirketi olarak tüm personlimiz sadece taşıma işiyle uğraşmaktadır. İşi yöneten mutlaka bir nakliyat sorumlusu işin ve kamyonun başında bulunur.
 • Eşyaların kaplanması kolilenmesi ve paketlenmesi gerekli
  Eşya paketleme yada ambalajlamaya gelince bu bizim en iy olduğumuz konudur. Kaliteli patpatlı naylon poşetlerle bu işi yapıyoruz. Eski usul battaniye sarma işi EVDEN EVE NAKLİYAT ile yanyana konuşmak bile amatörlükdür.
0532 066 18 54
0474 212 73 71
evdenevenakliyat
şehir içi nakliyat, istanbul evdeneve nakliyat
iletişim