uzmanlık alanımız ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

dizayn nakliyat: TL - TL

evden eve şehirlerarası

evden eve nakliyat

sehirlerarasinakliyat

dizaynnakliyat.com
evden eve nakliyat

sehirlerarasievden eve nakliyat

www.dizaynnakliyat.com
evden eve nakliyat

istanbuldan kars ağrı erzuruma nakliyat

şehirlerarası evden eve nakliyat
0532 0661854
şehirlerarası LOKASYONU İSTANBUL kars »
evden eve nakliyat

İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat

Bu makalemiz de istanbul da evden eve nakliyat denince ilklerden olan firmamız dizayn nakliyatı sizlere biraz tanıtmaya çalışalım;
Evden Eve Nakliyat şehir içi veya şehirler arası taşımacılık hizmetlerimiz İstanbul dan her gün 2 kamyon doğu bölgesine, 2 kamyon karadeniz bölgesine ve 2 kamyon da akdeniz bölgesine düzenli olarak karşılıklı gidiş gelip yapmaktadır. Bu seferler memur tayinleri başladığında 3 katına çıkartılmaktadır. Bazen tayin dönemi çok yoğun talep geldiğinde alt taşeron firmalarımıza işin tüm sorumluluğu bizde olmak kaydıya iş paylaşımı da yapmaktayız. Ama tüm kanuni sorumluluk ve nakliyat organizasyonu firmamız dizayn nakliyatın profosyonel ekibi gerçekleştirmektedir.

1982 den beri hızlı ve güvenli bir şekilde kapalı çelik kasalı nakliye kamyonlarımızla ve sigortalı çalışan kadrolu elemanlarımız tüm şehirlere süper paketlemeli nakliyecilik hizmetleri vermektedir.

İstanbul'da 3 adet büyük mercede axor nakliye kamyonumuz şehirlerarası evden eve nakliyat için her daim hazır beklemektedir. En kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri vermek için dikkatli ve dizaynlı çalışmaktayız.

Evden eve nakliyat işi uzmanlık ister. İstanbul da uzman nakliye personeli ve tüm yetki ve taşıma belgeleri eksiksiz olan firmamız DİZAYN ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT her zaman nakliye ihtiyaçlarınız için sizi telefonlarımız ucunda bekliyor.
Ucuz nakliyat demek evden eve nakliyat anlamına gelmez. Gerçek kalitede evdenevenakliye ambalaj malzemesi ve bunu uzmanca kaplamaya ve sağa sola çarpmadan düzgünce taşımaya denir. Dizayn istanbul şehirlerarası evden eve nakliyat.
0532 0661854
evden eve nakliyat

Asansörlü nakliyat istanbul

Asansörlü taşımacılık sayesinde yüksek katta oturan ve merdiven yapısı taşınmaya müsait olmayan evlerde sizleri büyük bir zorluktan kurtarıyoruz. Hızlı, basit ve güvenilir olan asansörlü taşıma sistemi 25.kata kadar uzanabilmektedir.

Şehirlerarası evden eve nakliye sigortası bazen nakliyat fiyatına ilave olsa da, olası kötü sonuçlar için her zaman hayat kurtarmaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatı verirken, sigorta fiyatı; nakliye fiyatına ilave 150TL dir

İstanbul evden eve nakliyat işlerinizde bizi hemen arayabilirsiniz. Ev eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşınmaktadır. Ev taşıma yanı sıra ofis, büro, fabrika, çeyiz, tekstil gibi ağır ve kaba olan her yükün taşımacılığı yapıyoruz.

dizayn asansörlü nakliyat
0532 066 18 54
evden eve nakliyat

Parça eşya taşıma istanbul

Şehirlerarası az yada çok da farketmez parça eşya taşımacılığı ve nakliyesi yapıyoruz. Mesala bir tek buzdolabı yada gardrop gibi parça eşyalarınızın evinizin içinden alıp paketleyip kutulayıp yeni yerinizde montajı, kurulumu dahil taşıma ve nakliyesini uygun fiyata dizayn nakliyat ile güvenle gerçekleştiririz...

 

0532 0661854